Festiviteitenplanning GA 2019/2020

 

Festiviteitenplanning 2019/2020

 

 

 

Feest

Datum

Organisator

Lokatie

aanvangstijd festiviteit

Bouwers BBQ

zondag 27 oktober 2019

Stichting Carnaval Losser

Hallen De Pol

15.00

Gravendis Veldmuuskes

zaterdag 2 november 2019

Veldmuuskes

t Trefhuus

18.00

Afvoeren/opkomst Graaf

zaterdag 2 november 2019

Veldmuuskes

t Trefhuus

20.11

Receptie Graaf

zondag 10 november 2019

Veldmuuskes

t Trefhuus

15.00

Foto ophangen 't Aöske

maandag 11 november 2019

Gaffel Aöskes

't Aöske

20.00

Afvoeren en opkomst Graaf

vrijdag 15 november 2019

Bokelbulkes

Savenije, Lonneker

20.00

Afvoeren Jongerenprins en Prins van Losser

zaterdag 16 november 2019

Gaffel Aöskes

Café Heijdemann

20.00

Afvoeren/Opkomst Baron

zaterdag 23 november 2019

Tuffelkeerlkes

Grote Zwaan

20.30

Opkomst Vorst

zaterdag 30 november 2019

Martini-Kerlkes

Grand Café Smit

20.30

Frühshoppen

zondag 1 december 2019

Martini-Kerlkes

Grand Café Smit

13.11

Afvoeren Opkomst Graaf

zaterdag 7 december 2019

Bosdûvelkes

De Vereeniging

20.30

Frühshoppen Soaltkloet'ns

zondag 8 december 2019

Soaltkloet'ns

Eetcafé de Buren Boekelo

11.11

Jeugdgala

vrijdag 13 december 2019

Bosdûvelkes

De Vereeniging

19.30

Opkomst Miss

zaterdag 14 december 2019

Tuffelkeerlkes

Grote Zwaan

20.30

Opening residentie instuif

zondag 15 december 2019

Bosdûvelkes

De Vereeniging

13.00

Opkomst Jongerenprins

vrijdag 3 januari 2020

Gaffel Aöskes

Tent Grand Café Smit

20.30

Verkiezing Gaffel Aöske

zaterdag 4 januari 2020

Jeugdcommissie

't Aöske

13.00

Opkomst Prins van Losser

zaterdag 4 januari 2020

Gaffel Aöskes

Tent Grand Café Smit

20.00

Inwijding residentie

zondag 5 januari 2020

Gaffel Aöskes

Eetcafé 't Raedthuys

11.11

Liedjesfestival Spätshoppen

zondag 5 januari 2020

Prinsencollege

Tent Grand Café Smit

14.00

Kennismaking avond Prins

woensdag 8 januari 2020

Prins

't Aöske

20.00

Losserse Hoogheden bijeenkomst

donderdag 9 januari 2020

Gaffel Aöskes

Café Heijdemann

20.00

Ledenfeest GaffelAöskes

vrijdag 10 januari 2020

Gaffel Aöskes

Tent Grand Café Smit

20.00

Receptie Prins van Losser

zaterdag 11 januari 2020

Prinsencollege

Tent Grand Café Smit

20.00

Tuffelstekk'n

zondag 12 januari 2020

Tuffelkeerlkes

De Vereeniging

14.00

Buut avond OCL

donderdag 16 januari 2020

OCL

 

20.00

Gala Münster

vrijdag 17 januari 2020

Münster

Münster

20.00

Gala avond Bosduvelkes

zaterdag 18 januari 2020

Bosdûvelkes

De Vereeniging

19.30

Bokkenzitting

zaterdag 18 januari 2020

Kadolstermennekes

Rouwhorst

20.00

Gala middag Bosduvelkes

zondag 19 januari 2020

Bosdûvelkes

De Vereeniging

14.30

Gala avond Bosduvelkes

vrijdag 24 januari 2020

Bosdûvelkes

De Vereeniging

19.30

Gala avond Bosduvelkes

zaterdag 25 januari 2020

Bosdûvelkes

De Vereeniging

19.30

Opendag Grösmeeierkes

zondag 26 januari 2020

Grösmeeierkes

Hallen De Pol

15.00

Opkomst Jonkheer en Jonkvrouw

woensdag 29 januari 2020

De Daore Trappers

Eetcafé 't Raedthuys

14.00

Rondgang Loodsen(hal)

woensdag 29 januari 2020

Gaffel Aöskes

Hallen De Pol

19.00

Feestje verkeerd

zaterdag 1 februari 2020

Nachtülkes

Café 't Wiefke

20.00

Open dag

zondag 2 februari 2020

JKL

Hallen De Pol

14.00

Aanbieden Carnavals magazine

maandag 3 februari 2020

Gaffel Aöskes

't Lossers hoes

20.30

Rondgang Loodsen(buiten gebied)

woensdag 5 februari 2020

Gaffel Aöskes

Hallen Buitengebied

19.00

Opkomst Jeugd

vrijdag 7 februari 2020

Gaffel Aöskes

Tent Grand Café Smit

18.30

Open huis

vrijdag 7 februari 2020

Stroatkroepers

Hallen De Pol

20.00

Opvoeren en aftreden

zaterdag 8 februari 2020

CV de Opkikkers

Losserhof

14.00

Gaffel Aöskes Sterrengala

zaterdag 8 februari 2020

Gaffel Aöskes

Bürgerhalle Gronau

19.15

Opendag hallen De Lutte

zondag 9 februari 2020

Bosdûvelkes/Tuffelkeerlkes

Hallen De Lutte

14.00

Loop-In dag

zondag 9 februari 2020

Nachtülkes

Hallen De Pol

15.00

Medaille parade Jeugdcommissie

vrijdag 14 februari 2020

Gaffel Aöskes

't Aöske

19.30

Twentse Hoogheden Bijeenkomst

dinsdag 11 februari 2020

 

Kadolster

20.00

Persconferentie Munster

woensdag 12 februari 2020

Gaffel Aöskes

't Aöske & Café Heijdemann

16.00

Rondgang basisscholen Losser

vrijdag 14 februari 2020

Jeugdcommissie en Prins

Basisscholen

9.00

Optocht Losserhof

vrijdag 14 februari 2020

CV de Opkikkers

Losserhof

nnb

Jeugdprinsen bijeenkomst

zaterdag 15 februari 2020

Gaffel Aöskes

Café Heijdemann

13.00

Carnaval mis

zaterdag 15 februari 2020

Gaffel Aöskes

Maria Geboorte Kerk

19.00

H.H. Mis

zaterdag 15 februari 2020

Bosdûvelkes/Tuffelkeerlkes

Sint Plechelmuskerk

19.00

Bokelbulkes Tetterfestival ( grote avond )

zaterdag 15 februari 2020

Bokelbulkes

Savenije, Lonneker

20.30

Senioren Carnaval

zondag 16 februari 2020

Gaffel Aöskes

Café 't Spoortje

13.00

Bokelbulkes (Versieren bij Graaf+Soepeten)

zondag 16 februari 2020

Bokelbulkes

Dorpshuis in de Glane

15.00

Open Dag

zondag 16 februari 2020

Martini-Kerlkes

Hallen De Pol

14.00

PG afdeling Oldenhove

dinsdag 18 februari 2020

Oldenhove

Oldenhove

15.00

Gehandicapenmiddag

dinsdag 18 februari 2020

fam Game & Veldmuuskes

De Orchidee

16.00

Bejaarden carnaval

dinsdag 18 februari 2020

St Maartenstede

ZSM Vicarystraat

19.00

Jurering Etalagewedstrijd

woensdag 19 februari 2020

etal comm

Centrum Losser

11.00

Senioren Carnaval

woensdag 19 februari 2020

Tuffelkeerlkes

Café Jossie

18.00

 

vrijdag 21 februari 2020

VRIJDAG

   

School carnaval Beuningen

vrijdag 21 februari 2020

Valappels

Sterrenbos

16.00

Happy Fris Jeugdavond

vrijdag 21 februari 2020

Bosdûvelkes

De Vereeniging

18.30

Carnval 0.0 party

vrijdag 21 februari 2020

Sponsoren Losser

Tent Raadhuisplein

19.30

Opkomst Jagermeester

vrijdag 21 februari 2020

Jagermeesters

Sportclub Overdinkel

21.00

Muziek vereniging Excelsior

vrijdag 21 februari 2020

Excelsior

Clubgebouw Excelsior

22.15

 

zaterdag 22 februari 2020

ZATERDAG

   

Ontbijt aangeboden Gaffel Aöskes

zaterdag 22 februari 2020

Gaffel Aöskes

Eetcafé 't Raedthuys

09.15

Intocht hoogheden naar gemeentehuis

zaterdag 22 februari 2020

Gaffel Aöskes

nnb

10.45

Sleuteloverdracht/Optocht

zaterdag 22 februari 2020

Gaffel Aöskes

't Lossers hoes

11.11

Zotte Zaterdag

zaterdag 22 februari 2020

Bosdûvelkes

De Vereeniging

16.00

Prijsuitreiking Optocht

zaterdag 22 februari 2020

Gaffel Aöskes

Eetcafé 't Raedthuys

17.00

Carnavalsavond

zaterdag 22 februari 2020

Veldmuuskes

t Trefhuus

20.00

Carnavalsavond

zaterdag 22 februari 2020

Daore trappers/ Stroatkroepers/ Hoalthakkers

Eetcafé 't Raedthuys

20.00

Carnavalsavond

zaterdag 22 februari 2020

Nachtülkes

Café 't Wiefke

20.00

Carnavalsavond

zaterdag 22 februari 2020

Martini-Kerlkes

Grand Café Smit

20.00

 

zondag 23 februari 2020

ZONDAG

   

Sleutel overdracht

zondag 23 februari 2020

Prins + HB

Münster

09.00

Feestmiddag

zondag 23 februari 2020

Bokelbulkes

Savenije, Lonneker

16.00

Jongerenbal

zondag 23 februari 2020

JKL

Tent Raadhuisplein

20.00

Carnavalsavond

zondag 23 februari 2020

Grösmeeierkes

Café Heijdemann

20.00

Feestavond

zondag 23 februari 2020

Tuffelkeerlkes

Café Jossie

20.00

 

maandag 24 februari 2020

MAANDAG

   

Uitzwaaien Grens

maandag 24 februari 2020

Prins en adj

Grens Overdinkel/Gronau

06.30

Rosenmontag züg Münster

maandag 24 februari 2020

Gaffel Aöskes

Münster

10.00

Rosenmontag feest

maandag 24 februari 2020

Tuffelkeerlkes

Café Jossie

14.00

Carnavalsoptocht De Lutte

maandag 24 februari 2020

Bosdûvelkes

Centrum De Lutte

14.00

Carnavalsavond

maandag 24 februari 2020

Martini-Kerlkes

Grand Café Smit

20.30

 

dinsdag 25 februari 2020

DINSDAG

   

Receptie Jeugdprins

dinsdag 25 februari 2020

Gaffel Aöskes

Grand Café Smit

10.00

Bijzondere B&W vergadering

dinsdag 25 februari 2020

Prins en HB

't Lossers hoes

11.00

Etalagewedstrijd

dinsdag 25 februari 2020

Gaffel Aöskes

winnaar

12.00

Kinderoptocht

dinsdag 25 februari 2020

Gaffel Aöskes

Centrum Losser

14.00

Uitreiken Gein prijzen

dinsdag 25 februari 2020

Prins en adj

Eetcafé 't Raedthuys

16.00

Dweilen na optocht

dinsdag 25 februari 2020

HB en PC

Grand Café Smit

16.15

Slotbal

dinsdag 25 februari 2020

Gaffel Aöskes

Eetcafé 't Raedthuys

20.00

Viseten

woensdag 26 februari 2020

Gaffel Aöskes

Eetcafé 't Raedthuys

20.00